Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cesta domů

8. 11. 2009

V úterý 3.11.2009 si mě vyzvedl ve Frídku Místku od maminky a mých sourozenců páníček a jel jsem ve své přepravní tašce do nového domova.

Cesta byla ze začátku trochu hlučná dával jsem najevo, že se mi nelíbí odchod od mých nejmilejších. Potom co jsem udělal potřebu do přepravky pán zastavil aby ji uklidil. Prošel jsem se po venku a uklidnil. Dále cesta pokračovala bez probllémů.

Než jsme přijeli do nového domova byl jsem ještě na prohlídce u své nové paní veterinářky byla na mě moc hodná a já byl nejhodnějsí ani jednou jsem nebrečel i když mě celého prohlédla od hlavy aš k patě. Paní veterinářka mě nepoznala musela se podívat do očkovacího průkazu aby zjistila že jsem Český strakatý pes Pluto z Česlova. Jde vidět, že nás je opravdu málo.

Potom jsme konečně dorazili do nového domova. Přivítali mě Alenka a Pavlíček, ale ze všeho moje nová panička Maruška, která se na mě už nemohla dočkat. Musela ode mě odehnat svoje dvě děti abych si na ně pomalu začal zvykat. Na mou novou paničku jsem si zvkl skoro hned je na mě moc milá a hodná.

Trochu jsem se najedl granulí a napil vody. Ulehl jsem do svého pelíšku na deku a usnul.

Tak skončil můj první den u nových majitelů

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

cesta domů

(Blanka , 4. 2. 2010 9:24)

Dobrý den ,dočetla jsem se ,že jste byli pro pejska ve Frýdku Místku.Mohu dostat kontakt na chovatele a také zda bylo vše v pořádku .Budu ráda když mi napíšete na email:chovancikova.b@seznam.cz

Ujde

(Jan Kučák, 8. 11. 2009 8:03)

zatím ti to jde